Albion JW801 - wyrzutnia 36 strzałów 25 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Albion JW801 - informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia Albion strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując efekty złotych brokatowych koron. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap 35 metrów w czasie 40 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 457,5g.
Efekty tego produktu:
- opadające złote brokatowe korony
- złote brokatowe komety
Nasz test wyrzutni JW801 "Albion". Opinia pirotechnika:
Bateria o bardzo widowiskowej kompozycji opadających złotych brokatowych koron. Efekt, który zawsze wzbudza zachwyt wśród oglądających. Poszczególne ładunki wzlatują w taki sposób, że kolejne efekty nachodzą na siebie, co wpływa na jeszcze większe ich zagęszczenie na niebie. Parametry techniczne oraz wymiary tej wyrzutni sprawiają, że można z niej korzystać w bezpieczny sposób.
Wypróbuj baterię JW801 "Albion" wg naszego pomysłu:
Jednolite złote efekty bardzo dobrze komponują się z różnokolorowymi kompozycjami. Rozważ jednoczesne odpalenie tej baterii w połączeniu z inną o wyższym kalibrze ładunków (np. 30mm), aby uzyskać rozkład efektów na dwóch poziomach wysokości.
Atuty produktu:
- widowiskowa kompozycja złotych opadających koron
- dłuższy czas prezentacji efektów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 40 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 metrów |
| Wymiary | 173 x 173 x 147 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Jednolite kompozycje; Długoopadające efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 457,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



