Alfa PXB2123 - wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Alfa PXB2123 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia "Alfa" (kod produktu: PXB2123) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnorodne kompozycje z przewagą srebrnej kolorystyki. Kaliber o średnicy 20 mm pozwala na rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 25 sekund. Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria ALfa PXB2123 zawiera efekty:
- białe i czerwone migoczące gwiazdki
- srebrne fale z zielonymi gwiazdkami i cracklingiem
- deszcz srebrnych chryzantem z trzaskiem
Nasz test wyrzutni PXB2123 "Alfa". Opinia pirotechnika:
Jest to dość dynamiczna bateria, w której przeważającą barwą jest kolor srebrny. Prezentuje dwie kompozycje kolorów zwieńczone dynamiczną salwą finałową. Z uwagi na mały kaliber ładunków, jest to bezpieczna bateria, którą z powodzeniem można używać w rodzinnym gronie na przestrzeni około 10-15 metrów.
Atuty produktu:
- srebrna kolorystyka efektów
- mały kaliber 20 mm - bezpieczne fajerwerki
- dynamiczny sposób prezentacji efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2123 "Alfa":
- Bateria Alfa jest dopuszczona do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 125 x 125 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga srebrnych efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 170 g |
| Waga produktu | 0,9 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów (minimalna) / > 20 metrów (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



