Arkadia JW907 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt dużej złotej chryzantemy. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 30 sekund.
Efekty tego produktu
- złote trzaskające chryzantemy z niebieskimi kometami
Nasz test wyrzutni - opinia pirotechnika
Produktów o jednolitym rozkładzie efektów poszukują przede wszystkim profesjonaliści. Jednak specyfikacja tej wyrzutni pozwala na zainteresowanie również ze strony amatorskich użytkowników. Czas trwania oraz bardzo duży rozmach prezentowanych kompozycji to niewątpliwe atuty tej baterii. Klasyczna budowa w kształcie prostopadłościanu pozwala na łatwe łączenie jej z innymi produktami.
Atuty produktu:
- jednolity efekt gęstej trzeszczącej chryzantemy o bardzo dużym rozmachu
- uniwersalna budowa w kształcie prostopadłościanu pozwalająca na łatwe łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Bateria dużego kalibru z pionowym układem jednolitych kompozycji od producenta "Jorge". Czas prezentacji wynosi 32 sekundy. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 500g.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 175 x 175 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 500 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



