Champion TXB073 - wyrzutnia 36 strzałów 25 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia Champion (kod: TXB073) od dystrybutora pirotechniki "Triplex" charakteryzuje się dużym rozmachem kopozycji.
Ładunki wzlatują w układzie pionowym. Każdy z ładunków umieszczono w tubach o średnicy 25 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w łącznym czasie 30 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 486 g.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne fale z czerwonym migotaniem i brokatem
- srebrne fale z zielonym migotaniem i brokatem
- złote trzeszczące chryzantemy
- srebrne fale z czerwonymi punktami i białym migotaniem
Przeznaczenie baterii Champion TXB073:
- impreza sylwestrowa
- party, urodziny
- małe eventy
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Champion" TXB073:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Stabilna konstrukcja; Optymalny stosunek ceny do liczby strzałów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 486 g |
| Waga produktu | 2,375 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



