Crazy Whistling Comets JW31 - wyrzutnia 300 strzałów 10 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
300 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Crazy Whistling Comets JW31 od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt wzlatujących gwiżdżących komet. Kaliber ładunków o średnicy 10 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 20 metrów w czasie około 25 sekund.
Jest to bateria typu - Katiusza co oznacza, że strzela ona bardzo dynamicznie
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne komety z gwizdem
Nasz test wyrzutni JW31 "Crazy whistling comets" - opinia pirotechnika:
Jest to kultowa bateria, która na rynku dostępna jest od wielu lat. Popularne katiusze (lub też nazywane pieszczotliwie "gwizdkami") w bardzo ciekawy sposób potrafią urozmaicić każdy pokaz pirotechniczny. Jednoczesne odpalenie kilku baterii spowoduje znaczne zagęszczenie efektu.
Atuty produktu:
- głośny gwizd
- bardzo dynamiczny sposób prezentacji efektów
- stabilna konstrukcja, która ogranicza ryzyko przewrócenia produktu podczas strzelania
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Bateria małego kalibru z pionowym układem strzelania od producenta "Jorge". Prezentuje dynamicznie wzlatujące gwiżdżące komety. Czas prezentacji wynosi 25 sekund.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 300 strzałów |
| Czas trwania | 25 sekund |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 10 mm / 0,4" |
| Wysokość efektów | 30 metrów |
| Wymiary | 240 x 185 x 78 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duża dynamika prezentacji; Charakterystyczne gwizdy |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 333 g |
| Waga produktu | 2,09 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



