Da Vinci JW4005 - wyrzutnia 40 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
42-strzałowa wyrzutnia dużego kalibru importera JORGE.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując jednolitą kompozycję brokatowych palm. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w czasie 32 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- złote komety przechodzące w brokatowe palmy
Nasz test wyrzutni JW4005 "Da Vinci" - opinia pirotechnika
Wyrzutnia zawiera jednolite efekty gęstych, złotych brokatowych koron. Wysokiej jakości widowiskowa kompozycja prezentowana w czasie ok. pół minuty zdecydowanie zadowoli wszystkie gusta. Produkt warto rozważyć jako uświetnienie udanego sylwestra, imprezy urodzinowej lub prywatnego pokazu pirotechnicznego. Stabilna obudowa oraz spalanie efektów na dużej wysokości, powodują że jest to produkt który można bezpiecznie użyć w wielu lokalizacjach.
Atuty produktu:
- widowiskowa jednolita kompozycja z gęstymi brokatowymi koronami
- klasyczna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Co musisz wiedzieć?
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 40 strzałów |
| Czas trwania | 32 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 metrów |
| Wymiary | 280 x 175 x 220 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 800 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 3/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



