Dark Age TXB071 - wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Dark Age TXB071 to mała 16 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta TRIPLEX
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując na zmianę różne kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 25 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 112 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty wyrzutni Dark Age TXG071
- czerwone palmy z trzeszczącymi iskierkami
- zielone palmy z trzeszcącymi iskierkami
- deszcz iskrzących gwiazdek
Nasz test wyrzutni Dark Age TXB071 - opinia pirotechnika
Bateria małego kalibru zawiera mix efektów o umiarkowanym poziomie rozmachu. Przeważają tu kompozycje z efektem cracklingu. Około 20 - sekundowa prezentacja może stanowić wstęp do amatorskiego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- mały kaliber ładunków zawierający różnokolorowe kompozycje
- korzystna relacja ceny do liczby strzałów i rozmachu kompozycji
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 120 x 95 x 95 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Urozmaicona kompozycja; Dynamiczna bateria |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 112 g |
| Waga produktu | 0,75 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



