Dominator Of Darkness SFCM1761D - wyrzutnia Surex 61 strzałów 30 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
61 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru SFCM1761D "Dominator of darkness" od producenta SUREX
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 30mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie 1 minuty i 10 sekund.
Efekty tego produktu:
- czerwony ogon i złota palma
- srebrna palma z zielonym stroboskopem
- złoty ogon ze złotym migotaniem
- niebieski ogon i brokatowa korona
Nasz test wyrzutni SFCM1761D "Dominator of darkness". Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia dużego kalibru. Bateria doskonale nadaje się do amatorskiego pokazu, ale również sprawdzi się do stworzenia widowiska np. na urodzinach.
Atuty produktu:
- długi czas prezentacji ponad 1 minutę
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 61 strzałów |
| Czas trwania | 70 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45-50 m |
| Wymiary | 320 x 285 x 220 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 976 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



