Explosion Purple PXB2404 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru JW907 "Arkadia" od producenta JORGE z jednolitą kompozycją.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt opadających brokatowych koron. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 60 metrów w czasie około 35 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 412 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- brokatowe komety przechodzące w opadające brokatowe korony
Nasz test wyrzutni PXB2404 "Explosion Purple". Opinia pirotechnika:
Produktów o jednolitym rozkładzie efektów poszukują przede wszystkim profesjonaliści. Jednak specyfikacja tej wyrzutni pozwala na zainteresowanie również ze strony amatorskich użytkowników. Czas trwania oraz duży rozmach prezentowanych kompozycji to niewątpliwe atuty tej baterii. Klasyczna budowa w kształcie prostopadłościanu pozwala na łatwe łączenie jej z innymi produktami.
Atuty produktu:
- jednolity efekt długo opadających brokatowych koron o dużym rozmachu
- uniwersalna budowa w kształcie prostopadłościanu pozwalająca na łatwe łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2404 "Explosion Purple":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 412 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



