Family Box TXB909 - wyrzutnia 100 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru TXB909 "Family Box" od producenta TRIPLEX.
Wyrzutnia strzela dosyć dynamicznie w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 45 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- trzeszczące komety przechodzące w czerwone i zielone opadające wierzby
- niebieskie piwonie i srebrne trzeszczące chryzantemy
Nasz test wyrzutni TXB909 "Family Box":
Atuty produktu:Wyrzutnia ta zawiera dużą liczbę strzałów (100 sztuk) i charakteryzuje się wysokoą dynamiką strzelania. Dodatkowym atutem baterii "Family Box" są cracklingowe chryzantemy, które wypełniają poszczególne kompozycje.
- duża liczba strzałów (100)
- dynamiczne tempo strzelania
Praktyczne informacje:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 sztrałów |
| Czas trwania | 45 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 250 x 250 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczne cracklingowe chryzantemy wypełniające kompozycje |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 500 g |
| Waga produktu | 4,35 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



