Hell Fighter TXB105 - wyrzutnia 19 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
19 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru TXB105 "Hell Fighter" od producenta TRIPLEX.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując na zmianę efekty. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap ok 25 metrów w czasie około 20 sekund.
Efekty tego produktu:
- purpurowe ogone i gwiazdy z zielonymi punktami
- czerwone ogony i gwiazdki z białymi punktami
- brokatowe ogony i gwiazdki z czerwonymi punktami
Atuty baterii Hell Fighter TXB105:
- mała bateria, bezpieczne fajerwerki
- duża kolorystyka kompozycji
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni TXB105 "Hell Fighter":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 125 x 125 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mały rozmiar baterii; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 110,2 g |
| Waga produktu | 0,75 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 30/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



