Hi-Tec SM9881 - wyrzutnia 7 strzałów 26 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
7 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując jednolity efekt. Kaliber ładunków o średnicy 26 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 15 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- srebrne fale z czerwonymi punktami
Nasz test wyrzutni SM9881 "Hi-Tec" - opinia pirotechnika
Mała bateria na podstawce stabilizującej prezentująca jednolitą kompozycję. Produkt polecany jako jeden ze składników większego zestawu baterii, użycie tej wyrzutni może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie amatorskiego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- jednolity efekt srebrnych fal
- podstawka stabilizująca chroniąca produkt podczas strzelania
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Bateria średniego kalibru z pionowym układem strzelania od producenta "Jorge". Efekty wzlatują pojedynczo prezentując jednolitą kompozycję. Czas prezentacji wynosi 15 sekund.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 7 strzałów |
| Czas trwania | 15 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 26 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 100 x 100 x 145 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 95 g |
| Waga produktu | . |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



