Hit JW5023 - wyrzutnia fajerwerków 81 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Hit JW5023 - informacje podstawowe
Jest to 81 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia Hit JW5023 strzela w układzie pionowym prezentując efekty o bogatej kolorystyce. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 45 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- niebieskie, czerwone i zielone piwonie z trzeszczącymi chryzantemami
- brokatowe złote palmy
- czerwone, zielone gwiazdki z opadającymi końskimi ogonami i mieniącym się brokatem
Nasz test wyrzutni JW5023 "Hit":
Jest to bateria, która zadowoli wszystkich miłośników dużej kolorystyki na niebie. Aż 81 strzałów pozwala cieszyć się efektami na niebie w czasie ok. 40 sekund. Jest to bezpieczna bateria, która zawiera łądunki kalibru 20 mm. Stanowi dobrą budżetową alternatywę dla 100 strzałowych baterii o tym samym kalibrze.
Atuty produktu:
- bateria zawiera aż 81 strzałów
- bezpieczne fajerwerki - kaliber 20 mm
- bogata kolorystyka efektów
Używając baterii Hit JW5023 pamiętaj o:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 81 strzałów |
| Czas trwania | 45 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 209 x 209 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka, Kal. 20 mm - bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 528 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna); > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



