Krawallig HF-102-2214 wyrzutnia fajerwerków 102 strzały 25-30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Krawallig HF-102-2214 - informacje podstawowe
Bateria Krawallig (kod produktu: HF-102-2214) to produkt marki Riakeo, nowość sezonu 2024/25.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (pionowym oraz kątowym). Bateria Krawallig zawiera ładunki różnego kalibru: 25 mm i 30 mm co pozwala uzyskać rozkład kompozycji na pułapie ok. 55 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 961 g.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty baterii Krawallig:
- tytanowo - złote brokatowe korony z cytrynowo - purpurowymi gwiazdami
- tytanowo - złote brokatowe korony z zielonymi i fioletowymi gwiazdami
- tytanowo - złote brokatowe korony z czerwonymi migającymi stroboskopami
- tytanowo - złote brokatowe korony z cytrynowymi migającymi gwiazdkami
- tytanowo - złote brokatowe korony z pojawiającym się deszczem migoczących czerwonych gwiazdek
- tytanowo - złote brokatowe korony z cytrynowo - fioletowymi bukietami
- tytanowo - złote brokatowe korony ze złotymi trzeszcącymi chryzantemami
- tytanowo - złote brokatowe korony z purpurowymi bukietami
- tytanowo - złote opadające trzeszczące palmy
Nasz test baterii Krawallig HF-102-2214. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Krawallig od producenta Riakeo charakteryzuje się dużą dynamiką prezentacji a przewodnim motywem kolorystycznym jest tytanowo - złota barwa uzupełniana kolorowymi dodatkami. Dzięki przejściom z układu pionowego na kątowy, trwający niemal 1 minutę pokaz pirotechniczny jest dynamiczny, a czas utrzymywania się efektów stoi na bardzo dobrym poziomie. Bateria ta z pewnością może stanowić główny składnik pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając baterii Krawallig HF-102-2214 pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie odpalaj fajerwerków będąc po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Bateria Krawallig prezentuje efekty także strzelające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 102 strzały |
| Czas trwania | ok. 55 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 45-55 m |
| Wymiary | 540 x 270 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Efektowne - długoopadające kompozycje; Przewaga tytanowo-złotych kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1683 g |
| Waga produktu | 12 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



