Magic PXB2121 - wyrzutnia 16 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia "Magic" (kod produktu: PXB2121) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnorodne kompozycje z zawierające trzeszczące iskry. Kaliber o średnicy 20 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 20 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- mieniące się na złoto komety, które przechodzą w srebrne wierzby z purpurowymi gwiazdami
- złote komety przechodzące w złote falujące palmy z zielonymi gwiazdami
- złote komety przechodzące w złote wierzby z błękitnymi gwiazdami
- złote komety przechodzące w złote fale z palmami zakończone złotym deszczem
Nasz test wyrzutni PXB2121 "Magic". Opinia pirotechnika:
Niewielkich rozmiarów bateria, która posiada całkiem sporo atutów. Zawiera w przeważającej liczbie złote wierzby, które strzelają dość dynamicznie. Dzięki zawarciu w niej ładunków o kalibrze 20mm, z pewnością stanowi bardzo bezpieczny produkt o przystępnej cenie.
Atuty produktu:
- kompozycje zawierające efektowne złote wierzby
- tania wyrzutnia małego kalibru (20 mm)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2121 "Magic":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 103 x 103 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga złotych efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 100,8 g |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 20 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



