Mistral TXB396 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru "Mistral" (kod produktu: TXB396) od dystrybutora pirotechniki TRIPLEX.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje wznoszenie efektów na pułap około 50 metrów. Czas prezentacji wynosi 40 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- złote komety rozjaśniają niebo dużymi, srebrnymi, trzaskającymi palmami, które w finale nakładają się na siebie
Nasz test wyrzutni TXB896 "Mistral". Opinia pirotechnika:
Bateria o umiarkowanej dynamice strzelania. Wyrzutnia posiada jeden efekt. W amatorskim pokazie szczególnie polecam zdublować ten produkt z innym tego samego typu lub jako uzupełnienie do innych kompozycji. Bateria posiada efektowne zakończenie dzięki wystrzeleniu kilku ładunków jednocześnie.
Atuty produktu:
- bateria z efektownym zakończeniem
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB396 "Mistral":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 225 / 190 / 190 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 550 g |
| Waga produktu | 3,25 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



