PXB2227 Radius wyrzutnia fajerwerków 10 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Radius PXB2227 - informacje podstawowe
10 - strzałowa wyrzutnia "Radius" (kod produktu: PXB2227) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" ze zmiennymi kompozycjami.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując "mix" efektów. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 60 metrów. Czas prezentacji wynosi ok. 20 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne pająki zakończone czerwonymi gwiazdami z zielonym migotaniem
- srebrne pająki zakończone błękitnymi gwiazdami z czerwonym migotaniem
Nasz test wyrzutni PXB2227 "Radius". Opinia pirotechnika:
Niewielka bateria zawierająca ładunki dużego kalibru. Prezentacja obejmuje "mix" różnokolorowych efektów z przewagą rozbłysków o dużym rozmachu.
Atuty produktu:
- zawiera zmienną kompozycję efektów dużego kalibru (30 mm)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2227 "Radius":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 10 |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 155 x 155 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliber ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 99,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



