Piro Zone PXB2119 - wyrzutnia 15 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
15 - strzałowa wyrzutnia Piro Zone (kod produktu: PXB2119) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnorodne efekty z przewagą srebrnych komet. Kaliber o średnicy 20 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 25 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- Srebrne komety przechodzące w czerwone palmy
- srebrne komety przechodzące w srebrne migotanie
- srebrne komety przechodzące w brokatowe korony
Nasz test wyrzutni PXB2119 "Pyro Zone". Opinia pirotechnika:
Bateria o niewielkich rozmiarach, jednak zdecydowanie warta uwagi. Dobrze skomponowana paleta efektów wraz z optymalnym poziomem dynamiki strzelania, powodują, że w kategorii produktów o małym kalibrze, ta wyrzutnia powinna zostać sprawdzona przez każdego miłośnika pirotechniki.
Atuty produktu:
- kompozycje zawierające srebrne korony z kolorowym migotaniem
- tania wyrzutnia małego kalibru (20 mm)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2119 Pyro Zone:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 15 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 125 x 75 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Tanie fajerwerki; Mały rozmiar baterii |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 105 g |
| Waga produktu | 0,625 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



