Powerful Fire TXB546 - wyrzutnia 100 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Powerful Fire TXB546 - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia Powerful Fire TXB546 od dystrybutora pirotechniki "Triplex" zawiera pionowy układ efektów i charakteryzuje się bardzo umiarkowaną intensywnością pokazu. Czas prezentacji wynosi ok. 50 sekund. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC): 482 g. Klasa CE produktu: F2.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne brokatowe korony z czerwonymi stroboskopami
- srebrne brokatowe korony z zielonymi stroboskopami
- srebrne brokatowe korony ze złotymi chryzantemami i trzaskiem
Nasz test wyrzutni "Powerful Fire" TXB546. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia zawierająca aż 100 ładnków Powerful Fire charakteryzuje się dużą intensywnością kompozycji, która przez cały czas trwania pokazu prezentuje gęstą trzeszczącą chryznatemę. Z penością znajdzie ona spore grono miłośników. Długi czas utrzymywania się kompozycji oraz przewaga efektów o srebrnych barwach to niewątpliwe atuty tej baterii.
Atuty produktu:
- długi czas utrzymywania się efektów
- duża liczba strzałów - aż 100 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Powerful Fire" TXB546:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | +/- 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 150 x 245 x 245 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów - 100; Widowiskowa kompozycja - brokatowych koron |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 482 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



