Punisher PXB3923 - wyrzutnia 20 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Potężna bateria Punisher PXB3923 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia "Punisher" (kod produktu: PXB3923) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 20 ładunków największej możliwej wielkości. Efekty wzlatują powoli w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 70 metrów z łącznym czasem prezentacji 50 sekund.
Wyrzutnia Punisher PXB3923 zawiera efekty:
- białe migoczące wierzby z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami
- trzeszczące palmy z czerwonym migotaniem
- pomarańczowo-niebieskie gwiazdy z zielonym migotaniem
- zielono-żółte palmy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni PXB3923 "Punisher". Opinia pirotechnika:
Niezwykle duża rozpiętość prezentacji i bogactwo kolorów - to cechy, które opisują główne atuty baterii Punisher marki Piromax. Należy pamiętać o odpowiednim ustabilizowaniu baterii o kalibrze ładunków 2".
Atuty produktu:
- najwyższy kaliber ładunków - 50 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
- bogata kolorystyka efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3923 "Punisher":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 |
| Czas trwania | 42 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 280 x 220 x 290 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów; Bardzo duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 987,5 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



