Red Ghost PXB3514 wyrzutnia fajerwerków 30 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Red Ghost PXB3514 - informacje podstawowe
Bateria Red Ghost PXB3514 to produkt, który prezentuje charakterystyczny efekt tzw. "ghost" - tj. pojawiający się po pewnym opóźnieniu bukiet czerwonych gwiazd.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Red Ghost PXB3514 zawiera efekty:
- limonkowe bukiety z pojawiającymi się czerwonymi gwiazdkami
- brzoskwiniowe bukiety z pojawiającymi się czerwonymi gwiazdkami
- zielone bukiety z pojawiającymi się czerwonymi gwiazdkami
- żółte dalie z pojawiającymi się czerwonymi gwiazdkami
- błękitne bukiety z pojawiającymi się czerwonymi gwiazdkami
- opadające złote brokatowe korony
Testujemy baterię Red Ghost PXB3514. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Red Ghost to przede wszystkim oryginalna kompozycja z pojawiającymi się po opóźnieniu czasowym bukietem czerwonych migoczących gwiazd. Z pewnością będzie stanowić dobre urozmaicenie dla większego zestawu wyrzutni podczas powitania Nowego Roku.
Atuty produktu:
- Duży kaliber ładunków - 30 mm
- oryginalny efekt tzw. "ghost" - czerwone gwiazdy pojawiają się na niebie z opóźnieniem
- widowiskowa salwa finałowa
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Red Ghost PXB3514:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Czerwony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 30 strzałów |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 220 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Chrakterystyczny efekt tzw. "ghost"; Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 555 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



