Roar Of Lion TXB1039 - wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 30 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Roar of Lion TXB1039 od dystrybutora pirotechniki "Triplex" zawiera pionowy układ efektów. Czas prezentacji wynosi ok. 35 sekund. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC): 400 g. Klasa CE produktu: F2.
Produkt zawiera efekty:
Nasz test wyrzutni "Roar of Lion" TXB1039. Opinia pirotechnika:
Bateria ta charakteryzuje się długim czasem strzelania i bardzo zadowalającym rozmachem kompozycji.
Atuty produktu:
- duży kaliber ładunków - 30 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Roar Of Lion" TXB1039:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | +/- 35 sekund |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 175 x 180 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliner ładunków |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 400 g |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



