Rotate Zombie Cracker ZB290 bączki z cracklingiem 20 szt. ZomBum F2
dodaj do przechowalni
Opis
Rotate Zombie Cracker ZB290 - zestaw bączków z cracklingiem
Zestaw kolorowych bączków z cracklingiem Rotate Zombie Cracker ZB290 to produkt popularnej serii ZomBum. Opakowanie zawiera 20 sztuk bączków, każdy obraca się na ziemi zmieniając kolory i w końcowej fazie emitując iskrzące trzaski. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 46 g / op.
Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2, co oznacze że wyrób charakteryzuje się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczony jest do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwony błysk
- zielony błysk
- żółty błysk
- iskrzące trzaski
Praktyczne informacje dotyczące użycia bączków z cracklingiem Rotate Zombie Cracker ZB290:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 20 bączków |
| Czas trwania | ok. 7 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 160 x 60 x 35 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dwa efekty: kolorowe światła i crackling |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 46 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 50/20 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



