Show Of Fireworks JW59 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie kątowym prezentując szeroką kompozycję z trzeszczącym cracklingiem. Kaliber ładunków o średnicy 30mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- czerwone i zielone komety
- duże trzeszczące chryzantemy
Nasz test wyrzutni JW59 "Show Of Fireworks" - opinia pirotechnika
Wyrzutnia strzela szerokimi seriami po 5 ładunków jednocześnie, z których każdy prezentuje widowiskową kompozycję trzeszczącego bukietu. Dodatkowym atutem są brokatowe komety, które towarzyszą wznoszeniu ładunków. Z pewnością produkt ten spowoduje znaczne zwiększenie rozmachu każdego pokazu pirotechnicznego.
Użyj baterii JW59 "Show of fireworks" wg naszego pomysłu:
Wyrzutnia prezentuje kompozycję o bardzo dużym rozmachu. Zastosuj ten produkt jako finalny element swojego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- duży rozmach prezentowanych efektów
- widowiskowy efekt "cracklingu"
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 23 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 278 x 175 x 217 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 560 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



