Space Line IV JW820 - wyrzutnia 76 strzałów 20-30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
76 - strzałowa wyrzutnia "Space line IV" (kod produktu: JW820) od dystrybutora pirotechniki JORGE zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Jest to produkt o zmiennej dynamice strzelania. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 20 - 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 35-55 metrów w łącznym czasie 55 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone migotanie
- crackling
- czerwona, zielona i niebieska dalia z białym migotaniem
- niebieska dalia z czerwonym migotaniem
- złote smocze ogony z czerwonym migotaniem
- brokatowa fala z chryzantemą
- czerwone gwiazdki
Nasz test wyrzutni "Space line IV" JW820. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Space Line IV jest baterią typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (dużego i małego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe.
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują w układzie mieszanym (prostym i kątowym)
- duża różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu JW820 "Space line IV":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 76 |
| Czas trwania | 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 385 x 290 x 220 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długo utrzymujące się kompozycje; Zmienna dynamika; Długi czas trwania - ok. 1 minuty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 986,2 g |
| Waga produktu | 5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



