Styx JW4060 - wyrzutnia 16 strzałów 26 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru JW4060 "Styx" od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując dwa efekty. Kaliber ładunków o średnicy 26mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne gwiazdki z białym migotaniem
- złote korony z brokatem
Nasz test wyrzutni JW4060 "Styx". Opinia pirotechnika:
Mała bateria prezentująca naprzemiennie dwie kompozycje: bukietu z białym migotaniem oraz złotej brokatowej korony, które mogą zaskoczyć rozmachem. Produkt polecany jako jeden ze składników większego zestawu baterii, użycie tej wyrzutni może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie amatorskiego pokazu pirotechnicznego.
Atuty produktu:
- mix dwóch efektów o dużym rozmachu
- mały i poręczny produkt, które nie sprawi problemu w transportowaniu
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 |
| Czas trwania | 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 26 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 120 x 120 x 172 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 240 g |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 18/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



