Super Nova PXB3913 - wyrzutnia 25 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Supernova PXB3913 - informacje podstawowe:
Wyrzutnia wysokiego kalibru PXB3913 Supernova posiada 25 strzałów o średnicy 2" wzlatujących w układzie kątowym. Bateria ta strzela seriami w czasie ok. 20 sekund, każdy z rzędów wznosi po 5 ładunków o najwyższej możliwej średnicy 50 mm.
Efekty tego produktu:
- czerwone komety przechodzące w brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- zielone komety przechodzące w zielone dalie ze śnieżnobiałym migotaniem
- błękitne komety przechodzące w złote i błękitne migoczące wierzby
- czerwone komety przechodzące w brokatowe migoczące sfery ze złotym opadającym deszczem i kolorowym migotaniem
- błękitne komety przechodzące w brokatowe korony zakończone trzeszczeniem
Nasz test wyrzutni PXB3913 "Super Nova". Opinia pirotechnika:
Baterie o wysokim kalibrze są wyjątkowe, gdyż rozpiętość prezentowanych efektów jest rzeczywiście spora jak na produkt pirotechniki amatorskiej. Dzięki temu, że mamy do czynienia z baterią kątową, dodatkowym "smaczkiem" jest rozkład pięciu efektów w jednym czasie. Najlepiej ich piękno podziwiać z odległości nawet 80 - 100 metrów.
Atuty produktu:
- maksymalny kaliber 50 mm, który przekłada się na bardzo duży rozmach prezentowanych efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3913 "Super Nova":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 25 sztrałów |
| Czas trwania | 18 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 480 x 280 x 295 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Max kaliber 50 mm |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 998 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



