TOP 64 PXB2401 - wyrzutnia 64 strzały 19 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
64 - strzałowa wyrzutnia PXB2401 "Piromax TOP 64" od producenta "Piromax".
Ładunki strzelają pionowo z efektami srebrnych fal. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie 1 minuty. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 384g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwona kometa przechodząca w brokatową koronę z czerwonym rozbłyskiem
- czerwona kometa przechodząca w czerwoną gwiazdę ze stroboskopem
- zielona kometa przechodząca w brokatową koronę z zielonym rozbłyskiem
- zielona kometa przechodząca w zieloną gwiazdę z białym stroboskopem
- niebieska kometa przechodząca w brokatową koronę z niebieskim rozbłyskiem
- niebieska kometa przechodząca w niebieską gwiazdę z białym stroboskopem
- czerwona kometa z efektem białego stroboskopu
- srebrna kometa przechodząca w srebrną tytanową chryzantemę
Nasz test wyrzutni PXB2401 "Piromax TOP 64". Opinia pirotechnika:
64 - strzałowa bateria małego kalibru strzelająca około 1 minuty. Kostka polecana do budowania małych zestawów amatorskich z dużą różnorodnością efektów.
Atuty produktu:
- długi czas działania produktu
- duża różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2401 "Piromax TOP 64":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | 63 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 19 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 202 x 204 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 384 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



