TXB551 Song of silence - cicha wyrzutnia 49 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa cicha wyrzutnia "Song of silence" (kod produktu: TXB551) od dystrybutora pirotechniki TRIPLEX
Jest to wyrzutnia charakteryzująca się cichymi efektami, dzięki czemu jest określana jako przyjazna dla zwierząt. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 25 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 40 metrów. Czas prezentacji wynosi 30 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- biało-czerwone migoczące wodospady
- srebrne uciekające rybki
- złote wodospady z białym migotaniem
- srebrne brokatowe wodospady
Nasz test wyrzutni TXB551 "Voice of silence". Opinia pirotechnika:
Przyjazne dla otoczenia baterie cichych efektów to produkty, które coraz szerzej wchodzą na rynek pirotechniki widowiskowej. Ta bateria zawiera cztery kompozycje w przeważającej ilości widowiskowy efekt opadających wodospadów.
Atuty produktu:
- wyrzutnia cicha, czyli przyjazna dla zwierząt
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB551 "Song of silence":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25-30 m |
| Wymiary | 210 x 210 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wyrzutnia bezhukowa |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 490 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



