Tajfun JW6021 - wyrzutnia 49 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Tafun JW6021 - informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru Tajfun JW6021 od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela seriami w układzie pionowym prezentując zmienne efekty. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie 24 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty wyrzutni Tajfun JW6021:
- złoty brokat z niebieskimi gwiazdkami
- zielone i purpurowe gwiazdki
- trzeszczące wierzby
- złote wierzby
- srebrne chryzantemy
Nasz test wyrzutni JW6021 "Tajfun". Opinia pirotechnika:
Bateria, która z pewnością zadowoli miłośników dynamicznego sposobu prezentacji efektów. Ładunki wzlatują seriami, co powoduje bardzo dużą średnicę prezentowanych kompozycji. Produkt ten z pewnością dobrze będzie się komponował z innymi bateriami o podobnej budowie.
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują dynamicznymi seriami, co wpływa na duży rozmach prezentowanych efektów
- duży poziom urozmaicenia prezentowanych kompozycji
Praktyczne informacje:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 |
| Czas trwania | 24 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 245 x 245 x 218 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża dynamika prezentacji - efekty strzelają seriami |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 945,7 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



