Viking SFC2042H01 - wyrzutnia Surex 42 strzały 25 mm F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe:
42 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru "Viking" od importera SUREX.
Ładunki strzelają seryjnie w czasie 28 sekund. Kaliber o średnicy 25 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 35 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 500 g. Certyfikat CE: klasa F3.
Efekty tego produktu:
- biała migocząca wierzba z zielonymi, niebieskimi, czerwonymi i żółtymi gwiazdkami
- zielona migocząca wierzba z fioletowymi, niebieskimi i żółtymi gwiazdkami
- czerwona migocząca wierzba z zielonymi, żółtymi i niebieskimi gwiazdkami
- chryzantema z czerwonymi, niebieskimi i zielonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni SFC2042H01 "Viking". Opinia pirotechnika:
Atuty produktu:Baterie ta stanowi optymalny wybór jeśli chodzi o relację ceny do liczby oraz wielkości ładunków. Srebrne i złote efekty wymieszano z kolorowymi kompozycjami, co z pewnością zadowoli wielu użytkowników amatorskich. Jest to wyrzutnia o szybkim tempie strzelania.
- dynamiczne tempo strzelania
- mix kolorowych kompozycji
Praktyczne informacje :
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 42 strzały |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 230 x 180 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 500 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



