O firmie

Zajmujemy się organizacją profesjonalnych widowisk sztucznych ogni oraz sprzedażą wysokiej jakości fajerwerków z europejskim certyfikatem CE.

Od pierwszych dni naszego działania, staramy się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując wysoką jakość za przystępną cenę. Stale rozwijamy naszą firmę, każdego roku wprowadzając do oferty nowe produkty. Współpracujemy z gronem specjalistów z branży zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dzięki temu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie grono klientów, którzy z zadowoleniem korzystają z naszych usług.

Jorge, Piromax, Triplex, Tropic, Surex, Klasek, SuperPower

Nasza oferta zawiera przede wszystkim produkty, z którymi mamy do czynienia na co dzień - zarówno hobbystycznie, jak i profesjonalnie podczas tworzenia widowisk pirotechnicznych.

Jesteśmy dystrybutorem wielu bezkonkurencyjnych w swojej klasie produktów. Tworząc ofertę Sklep Fajerwerki, petardy i race - zestawy pirotechniczne - Hurtownia Fajerwerkowo skupiliśmy swoją uwagę na selekcji najlepszych efektów jakie są obecnie dostępne na rynku. 

Zestawy pokazowe "HighTech DSO"

Ponadto, oferujemy bardzo bogatą gamę zestawów do samodzielnego odpalenia. Oprócz klasycznych produktów "Compound fireworks", wprowadziliśmy na rynek autorski projekt pod nazwą "HighTech DSO", który zawiera szeroką ofertę zestawów do samodzielnego odpalenia w kilku kategoriach. Zestawy pokazowe "HighTech DSO" dostępne są wyłącznie w naszej dystrybucji.

 

Klientów chcących dokonać zakupów osobiście zapraszamy do naszego Sklepu stacjonarnego, który mieści się w Przeźmierowie koło Poznania przy ul. Rynkowej 58.

Zapraszamy do zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl