Przedstawiamy rzymskie ognie, czyli ciche fajerwerki o dużej sile wystrzału, które stanowią interesującą i lubianą alternatywę dla klasycznych wyrzutni. U nas zestawy możesz zakupić przez cały rok, nie tylko w okresie przedsylwestrowym. Dzięki temu bez problemu urządzisz pokazy pirotechniczne z okazji ślubu czy urodzin bliskiej osoby, niezależnie od pory roku. W naszym sklepie online znajdziesz szeroką ofertę fajerwerków, które różnią się przede wszystkim liczbą ładunków, a także kształtem, kolorem czy intensywnością rozbłysków.

Rzymski ognień PXO301 "RPG" 8 strzałów 30mm Rzymski ognień PXO301 "RPG" 8 strzałów 30mm
Producent: Piromax
Cena: 30,75 zł
zobacz więcej
Zobacz video
X

Duży rzymski ogień od producenta "Piromax" ze zmiennymi efektami. Czas prezentacji wynosi ok. 35 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 136g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F3.

Rzymski ognień PXO302 "No Limits" 8 strzałów 30mm Rzymski ognień PXO302 "No Limits" 8 strzałów 30mm
Producent: Piromax
Cena: 29,90 zł
zobacz więcej
Zobacz video
X

Duży rzymski ogień od producenta "Piromax" ze zmiennymi efektami. Czas prezentacji wynosi ok. 35 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 146,4g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F3.

 Film poglądowy:

Wyrzutnia rzymskich ogni PXO206 "Oryx" 100 strzałów 21mm Wyrzutnia rzymskich ogni PXO206 "Oryx" 100 strzałów 21mm
Producent: Piromax
Cena: 14,75 zł
zobacz więcej
Zobacz video
X

Strzelająca pionowo wyrzutnia rzymskich ogni od producenta "Piromax" z cichymi kolorowymi gwiazdkami. Czas prezentacji wynosi 30 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 34g.

Rzymskie ognie - ciche fajerwerki

Przed zorganizowaniem pokazu cichych fajerwerków, zadbaj o bezpieczeństwo zgromadzonych osób. Lont odpalaj zawsze na przestrzeni otwartej, z dala od zabudowań. Umieść petardy na twardej powierzchni i oddal się na odpowiednią odległość. Sklep online Hurtownia.Fajerwerkowo.pl oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Nie przyjmujemy zwrotów od hurtowni, więc masz pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu zestawu pirotechnicznego rzymskich ogni bez wychodzenia z domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl