Powitanie wiosny w stylu hiszpańskim - La Mascleta 0
Powitanie wiosny w stylu hiszpańskim - La Mascleta

Początek wiosny to niezwykle wyczekiwany czas, któremu towarzyszą rozmaite festiwale. W hiszpańskiej Walencji od lat organizowane jest święto zwane "Las Fallas", które gromadzi całą społeczność regionu oraz przyjeżdża tam wielu turystów z całego świata. Jedynym z głównych aktorów tego święta są wybuchające w całym mieście fajerwerki.

czytaj całość »
Czy fajerwerki można używać przez cały rok? 2
Czy fajerwerki są legalne przez cały rok?

Fajerwerki to wyjątkowe produkty, które niezmiennie mają bardzo wielu fanów. Miłośnicy pirotechniki widowiskowej zastanawiają się jednak czy używanie ich również poza Sylwestrem i Nowym Rokiem jest legalne.

Obowiązujące akty prawne są jednoznaczne. Jednak wokół tego aspektu urosło dużo mitów, z którymi warto się zmierzyć.

czytaj całość »
Odstraszanie zwierzyny - jak ochronić plony? 1

Walka ze szkodnikami w zgodzie z ekologią

Wzmożona aktywność dzikiej zwierzyny w okresie wiosennym to nie lada problem. Bez odpowiedniej ochrony, bardzo często może doprowadzić do niezliczonych strat na terenach prywatnych. Naturalne zachowania dzikich ptaków i zwierzyny leśnej w poszukiwaniu pożywienia mogą przyczynić się do znacznego pogorszenia jakości upraw bądź do całkowitego uniemożliwienia ich prowadzenia.

Gwałtownie rosnące populacje wielu gatunków dzikich zwierząt oddziałują coraz mocniej na efekty pracy rolników, sadowników i hodowców zwierząt. Z tym problemem zmagają się również działkowcy oraz właściciele prywatnych ogródków.

Zastanawiasz się jak ochronić swój ogród, sad bądź płody rolne przed szkodnikami? Sprawdź w działaniu wysokiej jakości odstraszacze zwierzyny, które sprawią że utrzymasz swoje tereny w nienaruszonym stanie bez szkody dla środowiska. 

Dostępne w naszym sklepie produkty skutecznie odstraszą nieproszonych gości z Twojego terenu (nie wyrządzając przy tym krzywdy zwierzętom). Oddziałują akustycznie tworząc efekt huku, który słyszalny jest z dużej odległości. 

Sprawdź nasze propozycje, dzięki którym w łatwy i skuteczny sposób ochronisz swoje uprawy.

czytaj całość »
Jak wybrać najlepsze wyrzutnie? 0
Jak wybrać najlepsze wyrzutnie?

Które wyrzutnie są najlepsze?

Jak wybierać najładniejsze efekty?

Szukaj produktów, które spełnią Twoje oczekiwania!

Fajerwerki od zawsze wzbudzają mnóstwo fantastycznych odczuć wśród oglądających. Bogactwo efektów oraz doznania akustyczne wprawiają wszystkich widzów w doskonały nastrój. Każdy, kto choć raz miał okazję przeżyć na żywo widowisko pirotechniczne, wie że trudno o lepszą alternatywę dla uczczenia wyjątkowych chwil.

Od wielu lat popularnym produktem pirotechnicznym są baterie (zwane również wyrzutniami bądź tortami)...

czytaj całość »
Kolorowy dym i jego możliwości 90
Kolorowy dym i jego możliwości

Jak kreatywnie wykorzystać kolorowy dym?

Niewątpliwie pirotechnika jest elementem, który pozwala wznosić wiele projektów na wyższy poziom. Taką możliwość daje niemal nieograniczony wachlarz efektów o rozmaitych właściwościach.

Jedną z kategorii produktów, które mogą posłużyć do kreacji wyjątkowych form są materiały pirotechniczne, zawierające mieszaniny generujące efektowny kolorowy dym, tzw. świece lub race dymne bądź po prostu dymy.

Jakiego rodzaju produkty i o jakich właściwościach technicznych są najbardziej pożądane? Sprawdźmy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl