Aquila PXB2321 wyrzutnia fajerwerków 64 strzały 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - bateria Aquila PXB2321
Bateria Aquila PXB2321 to produkt marki Piromax z popularnej serii SKY FLASH. Zawiera 64 strzały kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 45 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Aquila PXB2321:
- niebieskie i fioletowe komety z białym migotaniem
- srebrne palmy z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami i trzaskami
- złota opadająca korona z fioletowymi gwiazdkami
- pomarańczowe i fioletowe gwiazdki z zielonym migotaniem
- zielone palmy z czerwonym migotaniem
- srebrne palmy ze złotym migotaniem
- czerwone migoczące gwiazdki z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni PXB2321 "Aquila". Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera bardzo dużą różnorodność kolorystyczną. Polecana jako jeden ze składników sylwestrowego amatorskiego pokazu pirotechnicznego. Bezpieczna i stabilna konstrukcja niweluje ryzyko przewrócenia się baterii podczas strzelania.
Atuty produktu:
- duża liczba strzałów - 64 ładunki
- stabilna konstrukcja baterii
- bogata kolorystyka efektów
- produkt serii "Sky Flash"
- produkt jest w 95% biodegradowalny
Praktyczne informacje dotyczące użycia baterii Aquila PXB2321:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | 45 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 200 x 200 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 467,2 g |
| Waga produktu | 2,30 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



