Crux PXB2310 wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia Crux (kod produktu: PXB2310) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z przewagą brokatowych rozbłysków.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując na przemian efekty wznoszone złotą kometą. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 60 metrów. Czas prezentacji wynosi 41 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- brokatowe komety przechodzące w brokatowe korony i kolorowe peonie,
- brokatowe komety przechodzące w czerwone opadające wierzby z zielonym migotaniem,
- brokatowe komety przechodzące w złote wierzby i błękitne peonie,
- brokatowe komety przechodzące w złote wierzby z zielonym migotaniem,
- brokatowe komety przechodzące w czerwone trzeszczące fale.
Nasz test wyrzutni PXB2310 "Crux". Opinia pirotechnika:
Duży kaliber w przystępnej cenie - to podstawowa zasada każdej 1,2"-calowej 19-strzałowej wyrzutni. Każdy z ładunków wznosi złota kometa zakończona brokatowym rozbłyskiem, z których szczególnie w pamięci zapadają wolno opadające wierzby.
Atuty produktu:
- wyrzutnia z ładunkami dużego kalibru (30 mm) za przystępną cenę
- zmienna kompozycja efektów ze stałym elementem wzlatującej złotej komety
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2310 "Crux":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 41 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 160 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duże urozmaicenie kompozycji, bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 393,3 g |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



