Falcon PXB2415 wyrzutnia fajerwerków 64 strzały 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - bateria Falcon PXB2415
Bateria Falcon PXB2415 to produkt marki Piromax. Zawiera 64 strzały kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 65 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- czerwone komety z srebrnymi ogonami i czerwonymi gwiazdkami
- czerwone komety z czerwonymi falami i migotaniem
- zielone komety z srebrnymi ogonami i zielonymi gwiazdkami
- zielone komety z srebrnymi falami i białym migotaniem
- niebieskie komety z srebrnymi ogonami i migotaniem
- czerowne komenty z białym migotaniem
- srebrne komety z srebrnymi trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni PXB2415 "Falcon". Opinia pirotechnika:
Bateria ta charakteryzuje się niezwykle długim czasem prezentacji efektów wynoszącym ponad 1 minutę, co rzadko zdarza się w produktach o podobnych parametrach. Należy rownież zwrócić uwagę na przeważające kompozycje z różnokolorowym migotaniem.
Atuty produktu:
- duża liczba strzałów - 64 ładunki
- bogata kolorystyka z przewagą migotania
- czas efektu wynoszący ponad 1 minutę
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | 65 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 184 x 184 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 384 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



