Magnus PXB2412 wyrzutnia fajerwerków 80 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - bateria Magnus PXB2412
Wyrzunia Magnus PXB2412 to produkt marki Piromax. Zawiera 80 strzałów kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 55 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Magnus PXB2412:
- złote fale z czerwonym migotaniem
- złote fale z zielonym migotaniem
- złote fale ze srebrnym migotaniem
- złote fale z pomarańczowym migotaniem
Nasz test wyrzutni PXB2412 "Magnus". Opinia pirotechnika:
Jest to bateria, która z pewnością zadowoli miłośników migoczących gwiazdek o zmiennej kolorystyce. Dzięki dużej liczbie ładunków (80 strzałów) bateria Magnus gwarantuje niemal 1-minutowy pokaz.
Atuty produktu:
- duża liczba strzałów - 80 ładunków
- stabilna konstrukcja baterii
- bogata kolorystyka efektów
- motyw przewodni - migotanie o zmiennej kolorystyce
Praktyczne informacje dotyczące użycia baterii Magnus PXB2412:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 80 strzałów |
| Czas trwania | 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 230 x 184 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 472 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



