Moon PXB2320 wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - bateria Moon PXB2320
Bateria Moon PXB2320 to produkt marki Piromax z popularnej serii SKY FLASH. Zawiera 49 strzałów kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Moon PXB2320:
- czerwone, zielone i białe gwiazdki z migotaniem
- brokatowe korony z białym migotaniem
- czerwone palmy z białym migotaniem
- wielokolorowe gwiazdki z cracklingiem
- zielone palmy z cracklingiem
- czerwono-zielone gwiazdki z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni Moon PXB2320. Opinia pirotechnika:
Bateria Moon zawiera bardzo dużą różnorodność kolorystyczną. Polecana jako jeden ze składników sylwestrowego amatorskiego pokazu pirotechnicznego. Bezpieczna i stabilna konstrukcja niweluje ryzyko przewrócenia się baterii podczas strzelania.
Atuty produktu:
- liczba strzałów - 49 ładunki
- stabilna konstrukcja baterii
- bogata kolorystyka efektów
- produkt serii "Sky Flash"
- produkt jest w 95% biodegradowalny
Zasady bezpieczeństwa:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 175 x 175 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów; Mały kaliber ładunków - bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 357,7 g |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



