Spectrum 64 PXB2414 wyrzutnia fajerwerków 64 strzały 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Spectrum 64 PXB2414 - informacje podstawowe
Bateria Spectrum 64 PXB2414 to produkt marki Piromax. Zawiera 64 strzały kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 45 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Spectrum 64 PXB2414:
- srebrne fale z czerwonymi gwiazdkami
- czerwone gwiazdki ze srebrnym migotaniem
- srebrne fale z zielonymi piwoniami
- srebrne palmy z niebieskimi gwiazdkami
- niebieskie gwiazdki ze srebrnym migotaniem
- białe migotanie
- trzeszczące chryzantemy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni PXB2414 "Spectrum 64". Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera bardzo dużą różnorodność kolorystyczną. Polecana jako jeden ze składników sylwestrowego amatorskiego pokazu pirotechnicznego. Bezpieczna i stabilna konstrukcja niweluje ryzyko przewrócenia się baterii podczas strzelania.
Atuty produktu:
- duża liczba strzałów - 64 ładunki
- stabilna konstrukcja baterii
- bogata kolorystyka efektów
- produkt jest w 95% biodegradowalny
Praktyczne informacje dotyczące użycia baterii Spectrum 64 PXB2414:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 strzały |
| Czas trwania | ok. 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 202 x 204 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 460 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



