Vesta PXB2318 wyrzutnia fajerwerków 60 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - bateria Vesta PXB2318
Bateria Vesta PXB2318 to produkt marki Piromax z popularnej serii SKY FLASH. Zawiera 60 strzałów kalibru 20 mm. Układ efektów pionowy z rozkładem kompozycji na pułapie około 30 metrów. Czas efektu wynosi ok. 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- złote opadające palmy z czerwonymi gwiazdkami
- srebrne ogony z fioletowymi gwiazdkami
- srebnre ogony z niebieskimi gwiazdkami i cracklingiem
Nasz test wyrzutni PXB2318 "Vesta". Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera ładunki o niewielkim rozmiarze (20 mm) lecz ich dynamiczny sposób prezentacji zdecydowanie zwiększa rozpiętość efektów.
Atuty produktu:
- duż aliczba strzałów - 60 ładunków
- stabilna konstrukcja baterii
- produkt serii "Sky Flash"
- produkt jest w 95% biodegradowalny
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 60 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 240 x 145 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów; Bezpieczne fajerwerki - kształt baterii pozwala uniknąć przewrócenia podczas strzelania |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 360 g |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



