Achtung Maniax 5g TP1 duże petardy hukowe 5 sztuk F2
dodaj do przechowalni
Opis
Petardy Achtung Maniax TP1
Opakowanie 5 petard czarnoprochowych TP1 "Achtung Maniax" od producenta Tropic. Duże i cięzkie petardy, zawierają po 5 gram mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC).
Kategoria CE tego produktu to klasa F2.
Efekty petard Achtung Maniax TP1:
- głośny huk
Polecamy te petardy do celów:
- odstraszanie dzikiej zwierzyny
- militaria, rekonstrukcje, gry ASG
Praktyczne informacje dotyczące użycia petard Achtung Maniax TP1:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 5 petard |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 25 g (op.) / 5 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | Do 10 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Od 2 g |
| Atuty produktu: | Ciężkie petardy czarnoprochowe |
| Klasa CE | F2 |
| Wymiary | 190 x 130 x 25 mm (szt.) |
| Waga | 0,285 kg |
| Opakowanie hurtowe | 42/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



