After Midnight SFC1768D wyrzutnia fajerwerków 68 strzałów 20-30 mm Surex F2
dodaj do przechowalni
Opis
After Midnight SFC1768D - informacje podstawowe
68 - strzałowa wyrzutnia "After Midnight" (kod produktu: SFC1768D) od dystrybutora pirotechniki "Surex" zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 20 mm i 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 30-50 metrów w łącznym czasie 75 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 497,7 g.
Produkt zawiera efekty:
- niebieskie komety z niebieskimi gwiazdkami i złotym migotaniem
- czerwone komety z czerwonymi palmami i białym migotaniem
- czerwone komety z brokatowymi koronami i zielone komety z brokatowymi koronami przechodzące w czerwone i zielone gwiazdki z migotaniem
- niebieskie komety z złotymi ogonami i niebieskimi opadającymi gwiazdkami
- gwiżdzące komety, fioletowy komety z kolorowymi daliami i srebrnymi chryzantemami
- brokatowe komety z trzeszczącymi srebrnymi i kolorowymi palmami
Nasz test wyrzutni "After Midnight" SFC1768D. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera kompozycję ładunków różnego kalibru pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe. Charakteryzuje się bogatą kolorystyką efektów i długim czasem prezentami - ponad 1 minutę.
Atuty produktu:
- bogata kolorystyka kompozycji
- wyrzutnia o układzie prostym i kątowym
- długi czas trwania pokazu - aż 75 sekund
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu SFC1768D "After Midnignt":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 68 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 25 - 45 m |
| Wymiary | 270 x 180 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka; Długi czas trwania efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 497,7 g |
| Waga produktu | 3,25 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



