Ahoj! TXB703 - wyrzutnia kątowa 49 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru TXB703 "Ahoj!" od producenta TRIPLEX.
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB703 "Ahoj!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 18 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 150 x 300 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Zmienne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 346 g |
| Waga produktu | 2,375 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



