Air Force PXR205 - zestaw dużych rakiet 5 sztuk Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw rakiet Air Force PXR205 - informacje podstawowe
Zestaw rakiet Air Force PXR205 od importera PIROMAX zawiera pięć rakiet tej samej wielkości.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- purpurowa wierzba z trzeszczącą cracklingową chryzantemą
Nasz test zestawu rakiet "Air Force" PXR205. Opinia pirotechnika:
Zestaw Air Force zawiera pięć rakiet z których każda zawiera tę samą kompozycję. Są to rakiety, które osiągają bardzo wysoki pułap efektów.
Atuty produktu:
- jednolite kompozycje
- wysoki pułap efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Air FOrce" PXR205:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 5 dużych rakiet |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | 100 m |
| Wymiary | 815 x 220 mm |
| Dodatkowe atuty | Każda rakieta prezentuje ten sam efekt |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 119,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



