Alert 64 PXB2423 wyrzutnia fajerwerków 64 strzały 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
64 - strzałowa wyrzutnia PXB2423 "Alert 64" od producenta "Piromax". Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 1 minuty. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 480 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Alert 64:
- srebrne komety z czerwonymi palmami i srebrnym migotaniem
- srebrne komety z czerwono-zielonymi piwoniami
- srebrne fale z zielonym migotaniem
- srebrne komety z zielonymi piwoniami
- srebrne fale z purpurowymi piwoniami
- czerwone gwiazdki z cracklingiem
- złote wierzby z gęstymi trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni PXB2423 "Alert 64". Opinia pirotechnika:
64 - strzałowa bateria małego kalibru strzelająca około 1 minuty prezentując bardzo widowiskowe salwy finałowe. Doskonale ta bateria sprawdzi się jako uświetnienie zabawy sylwestrowo - noworocznej.
Atuty produktu:
- długi czas działania produktu
- duża różnorodność efektów
- intensywne salwy finałowe
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2423 "Alert 64":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 64 |
| Czas trwania | ok. 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 200 x 200 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas prezentacji efektów; Bogata kolorystyka; Intensywny finał |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 480 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



