Alfa 5 IR-CB75-E potężna rakieta 75 mm Iskra Line F3
dodaj do przechowalni
Opis
Alfa 5 IR-CB75-E - informacje podstawowe
Potężna rakieta na kiju skladanym Alfa IR-CB75-E marki Iskra Line. Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- wielokolorowa dalia ze stroboskopowym czerwonym wypełnieniem
Atuty produktu:
- bardzo duży rozmach prezentowanego efektu
- solidna budowa - plastikowy korpus
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Alfa IR-CB75-E:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Liczba ładunków | 1 rakieta |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | 180 m |
| Wymiary | 770 x 120 x 85 mm |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duży rozmach efektu |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 165 g |
| Waga produktu | 1,225 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 15/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



