Amok PXB2333 wyrzutnia fajerwerków 36 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Amok PXB2333 wyrzutnia kątowa - informacje podstawowe
Bateria małego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Amok PXB2333 prezentuje zmienne kompozycje prezentowane całymi rzędami w czasie ok. 18 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 300 g. Produkt zawiera certyfikat CE: klasa F2.
Efekty baterii Amok PXB2333:
- złote brokatowe komety z cracklingiem
- srebrne fale z zielonymi gwiazdkami
- brokatowe komety z białymi migoczącymi gwiazdkami
- srebrne fale z czerwonymi gwiazdkami
- złote opadające brokatowe korony
Nasz test wyrzutni Amok PXB2333. Opinia pirotechnika:
Bateria kątowa małego kalibru, która prezentuje efekty kątowo całymi rzędami. Wyrzutnia Amok charakteryzuje się dużym urozmaiceniem efektów, które świetnie sprawdzą się podczas amatorskiego pokazu.
Atuty produktu:
- kątowy rozkład kompozycji - układ "V"
- duża różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2333 Amok:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 18 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 255 x 150 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 300 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



