Anarchy TXB047 - wyrzutnia 16 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia TXB047 "Anarchy" to krótko strzelająca bateria od producentaTRIPLEX.
Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- niebieska gwiazda z białym brokatem
- brokatowa korona z białym brokatem
- niebieska gwaizda i chryzantema
Nasz test wyrzutni TXB047 "Anarchy". Opinia pirotechnika:
Mała bateria średniego kalibru z efektami różnych kolorów. Kostka polecana do budowania małych zestawów amatorskich z dużą różnorodnością efektów. Produkt godny polecenia.
Atuty produktu:
- nieduża bateria za przystępną cenę
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB047 "Anarchy":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 |
| Czas trwania | 22 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 175/120/120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 192 g |
| Waga produktu | 1,41 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



