Arrow PXB2118 - wyrzutnia 25 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Arrow (kod produktu: PXB2118) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" to produkt, który prezentuje efekty w bardzo dynamiczny sposób. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnokolorowe efekty. Kaliber o średnicy 20 mm pozwala na rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 30 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- kolorowe palmy z zielonym migotaniem
- zielone palmy z trzeszczącymi chryzantemami
- czerwone palmy z cracklingiem
Atuty baterii PXB2118 Arrow. Opinia pirotechnika:
Jest to mała bateria, która wyróżnia się na tle innych o podobnych paranetrach bardzo dynamicznym sposobem prezentacji efektów. Z pewnością zadowoli każdego, kto lubi podziwiać efekty pirotechniczne w szybkich seriach.
Atuty produktu:
- szybka prezentacja efektów - duża dynamika
- mała i lekka bateria
- tania wyrzutnia małego kalibru (20 mm)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2118 "Arrow":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 120 x 120 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Trzy różne kompozycje; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 170 g |
| Waga produktu | 0,87 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



